Reference

    


 

Paní Cabáková, moc Vám děkuji, že jste mně tak pomáhala.  Kudy chodim tudy Vás velmi chválim. Počítejte, že určitě brzy někdo z mých známých využije Vaše služby. Ještě jednou moc děkuji, jste prima člověk a fajn ženská.  Jsem si jistá, že se zase někdy potkáme.

Přeji Vám hodně úspěchů  a zdravím Vás. 

                      Čavojská, Znojmo

 


                 

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat paní Cabákové za prodej mého domu v Damnicích. Vím, že to nebylo vůbec jednoduché, ale nezklamala. Dostala jsem na ni doporučení od kamarádky, že je to nejen skvělá realiťačka, ale především super člověk.  Její slova můžu jen potvrdit. Velmi, ale velmi mi pomohla a dnes můžu žít s rodinou spokojený život.  Moc moc díky!

Monika Adamcová, Damnice

 

 


 

Paní  Monice  moc děkuji  za vše co  pro mě  udělala. 

Stěhoval  jsem  se  ze  Znojma  do  Teplic  a  ona  se postarala absolutně o všechno včetně stěhování. Moc moc  děkuji  a  až budu prodávat byt v Brně, určitě se na ni obrátím.  :-) 

Lobpreis  Mg.A, Teplice

 

 


 

    Velice ochotná, vstřícná, milá, spolehlivá, korektní ,

    komunikativní .

    Dostálová, Kutná Hora

 

 

 


 

Dům nám prodával makléř  ze stejné kanceláře . Byl jsem s   ním nespokojený, tak jsem požádal o výměnu maléře. Paní Cabákovou nám poslalo samo nebe !!! Dům prodala hned na první dobrou. Všechno je jen o lidech. Mooooc Vám děkuji.

Josef Vrbka, Oleksovice

 

 


Byli jsme velice spokojeni s prací realitní makléřky paní Cabákové. Od začátku prodeje vše probíhalo jak na běžícím páse, o celém průběhu prodeje nás informovala. Byt prodala za cenu jakou jsme si dohodli. S takovou vstřícností a ochotou jsme se ještě nesetkali u žádné realitní společnosti. Kdybychom mohli hodnotit jako ve škole, tak jasná 1*. Pro příští prodej víme, koho oslovit. Moc děkujeme. 

manželé Ftáčníkovi , Tasovice

 


 

Dostal jsem se do blbé situace. Potřeboval jsem dům prodat ale byly na něm exekuce. Děkuju paní Monice, že vše vyřešila, ani jsem v to už nedoufal. Klobouk dolů.  Moc děkuji !!!

Lukáš Daberger, Načeratice 


Paní Cabáková mi prodávala byt ve Znojmě na ul. Vančurova. Neměla jsem o makléřích příliš dobré mínění.  Kdyby každý v této republice pracoval jako paní makléřka , tak si myslím, že český člověk by neměl na co nadávat. Skutečně perfektní postup a spolupráce s kupujícími, dobré a okamžité rady v eventuálních nesnázích, to jsou znaky profesionality. Dokonce i při vyřizování hypotéky kupujícím velmi  pomohla.   Díky Vám. 

MUDr. Beňová , Znojmo

 


 

Paní makléřka Cabáková, je jedním slovem super, SLUNÍČKO ! Vždy jsme se na ni těšili, dovede navodit skvělou atmosféru, je velmi agilní a pusobí dojmem, že ji tato práce vyhovuje,  baví. Určitě ji doporučím i mým známým.              

Sadílkovi, Znojmo

 

 


Paní Cabákovou mohu všem upřímně doporučit pro velice přátelský a přitom profesionální přístup. Moc nám pomohla s prodejem našeho domu v Mackovicích a zařídila vše co bylo potřeba i další věci nad rámec smlouvy. Byla kdykoli k zastižení, okamžitě zařizovala a vyřizovala vše potřebné. Pokud bych v budoucnu potřebovala služby makléře, obrátím se opět na paní Cabákovou.

Oláhová, Brno-Líšeň

 


"Maximální spokojenost, vstřícnost, znalost, pružnost a profesionalita. Moc děkujeme za skvělý servis."

Ing. Zdeněk Mařík, Strachotice


 

 

Byla jsem s paní Monikou moc spokojená a  tímto jí moc děkuji. 

Eva Kunová, Božice

 

 

 


 

"Vše proběhlo s patřičným nadhledem a  rychle. Paní Cabáková je pozitivní člověk. Pro mně super."

Miroslav Buchta, Přímětice

 

 

 


 

S  p. Cabákovou jsem byla velice spokojená ve všech směrech.

A. Svobodová, Práče

 

 

 


 

Služby byly komfortní ! Po předchozí špatné zkušenosti s makléřkou  z  brněnské kanceláře,  velmi děkujeme  paní Cabákové,  že nám pomohla při prodeji domu po mamince. Kdykoli jsme ji potřebovali, byla tu pro nás. Ještě jednou děkujeme. :-)

Ambrozkovi, Dobronice

 

 

  

Tisknout stránku

Certifikovaný makléř

Ocenění REMAX

Mapa prodaných nemovitostí


      © 2017 - Realitní poradce Monika Cabáková
Digitální obchodník